KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956288
nr 1395 6288
Oidentifierad konstnär. Signerad, Ahrens, 56, komposition. Olja på duk, 73x53cm, yttermått inklusive ram: 81x62cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:57:29
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)